Kerrie lams, kerrie kipfilet, aardappel en kousenband
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti Bakkeljauw
Zoute vis ,aardappel en kousenband
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti Rol Kerrie Kipfilet
Kerrie kipfilet, aardappel en kousenband.
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti Rol Bakkeljauw
Bakkeljauw, aardappel en kousenband
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti Rol Lams Kerrie
Aardappel, kousenband en kerrie lams
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti kipstukken sambal met bot
Sambal kip (bot), aardappel en kousenband
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti Rol Kerrie Ei
Aardappel, kousenband en kerrie ei
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti kipstukken ketjap met bot
Ketjap kip (bot), aardappel en kousenband
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rotirol Ketjap kipfilet
Rotiplaat opgerold en gevuld met kip aardappel en kousenband
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti kipfilet kerrie
Kerrie kipfilet, aardappel en kousenband
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti kipstukken kerrie met bot
Kerrie kip (bot), aardappel en kousenband
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti kipfilet ketjap
Ketjap kipfilet, aardappel en kousenband
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti kipfilet sambal
Sambal kipfilet, aardappel en kousenband
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Roti vegetarisch
Aardappel, kousenband
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesgerechten
Kipsaté
3 stokjes
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet sambal
Pitige kip filet stukjes met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet ketjap
Zoet-zuur kruidige kipketjap filet stukjes met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet kerrie
Kruidige kipkerrie filet stukjes met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lams ketjap
Kruidige lamsketjap stukjes met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipstukken sambal met bot
Pittig gekruide kipstukken(bot) met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipstukken kerrie met bot
Kruidige kipkerrie stukken(bot) met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bruine Bonen Met Rijst Kipstukken
Bruine bonen met witte rijst
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lams kerrie
Kruidige lamskerrie stukjes met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Moski lams en kipfilet kerrie
Kruidige kip/lams kerrie stukjes met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bruine Bonen Met Rijst Kipfilet
Bruine Bonen met witte rijst
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pom
Ovenschotel. Wortelsoort met kipfilet
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipstukken ketjap met bot
Zoet-zuur kruidige kipketjap stukken(bot) met groente en keuze uit witte rijst, bamie of nasi
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Broodje lams ketjap
Lekker broodje lams ketjap met peper en zuur
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje bakkeljauw
Lekker broodje bakkeljauw met peper en zuur
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje Kippenlever
Lekker broodje kippenlever met peper en zuur
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kippenmaagjes sambal
Lekker broodje kippenmaagjes sambal met peper en zuur
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kerrie ei
Lekker broodje kerrie ei met peper en zuur
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kip sambal
Lekker broodje kip sambal met peper en zuur
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje lams kerrie
Lekker broodje lams kerrie met peper en zuur
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kip ketjap
Lekker broodje kip ketjap met peper en zuur.
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kip kerrie
Lekker broodje kip kerrie met peper en zuur
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soep
Saoto groot
Heerlijke bouillon op basis van citroengras en laos wortel, gevuld met tauge en ei
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Saoto klein
Heerlijke bouillon op basis van citroengras en laos wortel, gevuld met tauge en ei
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks en bijgerechten
Surinaamse hotwings(18 stuks)
18 stuks
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsaté
3 kipsate
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pom
Ovenschotel. Wortelsoot met kipfilet
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Petjil
Kousenband, taugé, kool en pindasaus
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kiploempia's
2 stuks kiploempia in krokant jasje
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bara
Gekruid broodje
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Surinaamse hotwings(12 stuks)
12 stuks
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grote pindasaus
Pittig gekruide pindasambal
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Telo bakkeljauw
Gefrituurde cassave met zoute vis
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kippastei
2 stuks
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bara gevuld
Gekruid broodje gevuld met kipfilet
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegetarische mini loempia's
6 stuks krokante mini loempia's gevuld met groente
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Baka Bana portie 4stuks
Gefrituurde Bakbanaan met pindasaus
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bapao
Gestoomd broodje gevuld met kip
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Surinaamse vega bitterballen
Gekruide Aardappelballetjes 6 stuks
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bak witte rijst
Bakje witte rijst
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pot verse Madam Jeanette op azijn
Vers gesneden madam jeanette pepers op zoetzuur azijn
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bak nasi
Bakje surinaamse nasi
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bak bami
Bak surinaamse bami
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spekkoek
cake
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje zuurgoed
Komkommer met rode ui op zuur
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra kerrie ei
Gefrituurd ei in kerriesaus
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra Rotiplaat
Hartige pannekoek gevuld met spliterwten
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Surinaamse hotwings
6 stuks
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kouseband klein
Bakje groente
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kousenband groot
Bakje groente
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pot gele sambal madame jeanette
0,25 ml sambal
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje aardappel
Bakje gekruide kerrie aardappel
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kerriesaus
Bakje extra kerrie sju
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje ketjap saus
Extra ketjap sju
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kleine pindasaus
Pittig gekruide pindasambal
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,79/l, 0,33l
Maaza Mango 330ml
Flesje
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,12/l, 0,33l
Maaza Tropical 330ml
Flesje
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aloë vera rood
Flesje
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,00/l, 0,5l
Fuze Tea Sparkling Lemon Black Tea 330 ml
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof. Een verrassende Fusie van zwarte thee-extracten en een natuurlijke citroensmaak.
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,15), € 9,24/l, 0,33l
Cola Siroop
Heerlijke Surinaamse limonade
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,00/l, 0,25l
Aloë vera groen
Flesje
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,00/l, 0,5l
Fernandes Cream Ginger Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET GEMBERSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,15), € 9,24/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,79/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,79/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Wij gebruiken getrokken thee, gemaakt van theeblaadjes.Geniet van een heerlijke fusie van duurzaam geteelde zwarte thee, perziksap en een vleugje hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Spa blauw 330ml
Flesje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,15)
AA Drink 330ml
Flesje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,15)
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,79/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,15), € 8,79/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.